РЕМОНТ СУДЕН
Ukraine | English

РЕМОНТ СУДЕН НА КЛАС (ДОКОВИЙ РЕМОНТ) НА СУДНОРЕМОНТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ

Наша компанія має багаторічний досвід проведення ремонтів суден.  

Виконання всіх видів ремонтних робіт морських та річкових суден, включно з повним комплексом докових та супутніх робіт.

Ремонти здійснюються на провідних судноремонтних підприємствах України відповідно до укладених з нами договорів про спільну діяльність.

Значна частина робіт виконується нашими спеціалістами та під нашим технічним менеджментом, що дозволяє скоротити загальну тривалість ремонту, надає судновласнику конкурентоспроможний рівень цін та умови оплати.

При необхідності наші фахівці опрацюють і складуть ремонтні відомості, зроблять попередню дефектацію корпусних конструкцій, що дозволить судновласнику ще до початку ремонту отримати справжній стан металоконструкцій та планувати бюджет на майбутній ремонт судна.

Наші постачальники запасних частин та митні брокери вчасно доставлять на борт судна все необхідне під час проведення ремонту.

Також наші фахівці виконують різні планові/аварійні ремонти в рейсі, під час вантажних операцій в Україні або за погодженням із замовником у будь-якому іншому порту світу. Даний вид діяльності дозволяє судновласнику скоротити роботи під час докування судна, що у свою чергу скоротить загальний термін та вартість ремонту.

Всі наші фахівці мають необхідні документи та візи, що дозволяє їм у найкоротші терміни дістатися будь-якого порту світу.


Одесса (24 часа)
Сергій Сунко
+38 050 3163356
shiprepair@sigomarine.com