БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ І ПЕРЕОБЛАДНАННЯ МАЛОМІРНОГО ФЛОТУ
Ukraine | English

СУДНОБУДОВА – БУДІВНИЦТВО, ПЕРЕОБЛАДНАННЯ І РЕМОНТ МАЛОМІРНОГО ФЛОТУ

Основна спеціалізація суднобудівної верфі компанії SIGO MARINE – конструювання та будівництво яхт зі сталі, дерева та склопластику. Верф проводить будівництво суден, як за власними, так і проектами відомих європейських архітекторів та дизайнерів. Вона обладнана сучасним обладнанням, необхідним для здійснення повного циклу робіт з будівництва яхт, катерів та човнів, укомплектована високопрофесійним персоналом, який пройшов тестування та сертифікацію як в Україні, так і за кордоном.

Головним у роботі нашої фірми є гармонійне поєднання найновіших технологій у суднобудуванні та індивідуального підходу до кожного клієнта. Наша мета – встановити з кожним замовником довгострокові відносини, що гарантує вигоду для обох сторін.

На сьогоднішній день ми надаємо повний комплекс послуг з будівництва яхт: розробку дизайну з провідними світовими дизайн студіями, розробку проекту та власне будівництво яхти. При цьому ми використовуємо сучасні якісні матеріали для зовнішнього оздоблення корпусу та для внутрішнього оздоблення інтер'єрів яхт. Це забезпечує високі експлуатаційні та естетичні характеристики готової яхти. Забезпечуємо укомплектування яхт надійним висококласним палубним, навігаційним та рятувальним обладнанням. Ми розуміємо, що при тривалому будівництві судна специфікація має випереджати свій час і заглядаємо в майбутнє на кілька років уперед. Тому команда компанії SIGO MARINE відвідує або бере безпосередню участь у всіх провідних світових яхтових виставках та салонах. Ми будуємо яхти як за індивідуальними замовленнями, так і за розробленими серійними або ексклюзивними проектами. Всі роботи проводяться виключно з використанням передових промислових технологій та з урахуванням нових напрямків у дизайні. Враховуються всі вимоги замовника та забезпечується відповідність усім нормам та вимогам міжнародних класифікаційних органів.

Все вищезгадане дозволяє підвищити експлуатаційні характеристики судна, що веде до помітного скорочення витрат на його утримання.

Також SIGO MARINE виконує всі види ремонтних робіт річкових та морських суден, моторних та вітрильних яхт.


Одесса (24 часа)
Вадим Марченко
+38 067 4863464
service.station@sigomarine.com
boat@sigomarine.com